«محمدباقر نوبخت» معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه ـ شامگاه 4 شهریورماه به کاخ سعدآباد آمد و به تماشای کنسرت ـ نمایش «سی» نشست.

تاکنون چهره‌هایی مانند حسین فریدون (برادر رییس‌جمهور)، محمود واعظی(رییس‌ دفتر رییس‌جمهور)، شهین‌دخت مولاوردی (دستیار ویژه رییس‌جمهور در حقوق شهروندی)، زهرا احمدی‌پور (معاون سابق رییس‌جمهور و رییس سابق سازمان میراث فرهنگی)و پروانه سلحشوری (عضو کمیسیون فرهنگی و رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی)، مرتضى بانک (سرپرست نهاد ریاست جمهورى) و فرزاد طالبی (مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) از کنسرت ـ نمایش «سی» دیدن کرده‌اند.
«سی» کاری از همایون شجریان و سهراب پورناظری، با مدیریت پروژه تهمورس پورناظری، نوشته نغمه ثمینی با کارگردانی علی‌اصغر دشتی براساس سه داستان از داستان‌های شاهنامه (زال و رودابه، رستم و اسفندیار و رستم و سهراب) است که از ۱۶ مردادماه در مجموعه فرهنگی – تاریخی سعدآباد روی صحنه رفته است. این نمایش با تلاش برای بازسازی هویت ملی و با حضور تعدادی از چهره‌های موسیقی، نمایش و همچنین انیمیشن روی صحنه رفته و هر شب میزبان نزدیک به چهارهزار نفر مخاطب است.